Najava kola

Prva liga 2020/21: 34.Kolo (19.05.2021)


Grafičar - Radnički SM

Sreda, 19.05.2021, 13:00
Delegat: Bukvić Miroslav
Posmatrač Suđenja: Ćupić Zoran

Glavni sudija: Cvetković Jelena
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Četvrti sudija: Stefanović Milan


Borac 1926 - Trayal

Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Vučinić Nikola
Posmatrač Suđenja: Četnik Stevan

Glavni sudija: Pančić Dušan 
Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar 


Dinamo - Loznica

Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Hadži Đorđević Ivan
Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan

Glavni sudija: Nikitović Ivan
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan


IMT - Sloga

Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Grdinić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Milin Jovica

Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Drugi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Kabel - Železničar

Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Nikolić Nenad
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko

Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana
Četvrti sudija: Matić Miroslav


OFK Žarkovo - Budućnost D.

Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Stevović Radenko
Posmatrač Suđenja: Šipčić Zoran

Glavni sudija: Vasiljević Miloš
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor


Radnički 1923 - Jagodina

Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Karasi Stanislav
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan

Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: Đorđević Nikola


Radnički P. - Dubočica

Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Panajotović Vidojko
Posmatrač Suđenja: Šijaković Nebojša

Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


Zemun - Kolubara

Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Đerman Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Živković Saša

Glavni sudija: Živanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Jeknić Stefan

Organizacije
Medijski sponzor