Najava kola

Prva liga 2020/21: 8.Kolo (27.09. - 28.09.2020)


Dinamo - Jagodina

Nedelja, 27.09.2020, 16:00
Delegat: Anđelković Žarko
Glavni sudija: Džaković Bogdan
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak
Četvrti sudija: Ćirić Stefan


Grafičar - Zemun

Nedelja, 27.09.2020, 16:00
Delegat: Marić Momčilo
Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Petrović Nikola


IMT - Borac 1926

Nedelja, 27.09.2020, 16:00
Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Srećković Marko
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Janjuš Predrag


Kabel - Radnički 1923

Nedelja, 27.09.2020, 16:00
Delegat: Ratković Predrag
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Karadžić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Borović Nikola
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Radnički P. - OFK Žarkovo

Nedelja, 27.09.2020, 16:00
Delegat: Mitrović Miloš
Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Živković Marko
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor


Radnički SM - Loznica

Nedelja, 27.09.2020, 16:00
Delegat: Jovanović Marko
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Četvrti sudija: Tripković Lazar


Sloga - Kolubara

Nedelja, 27.09.2020, 16:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Đorđević Nikola


Železničar - Budućnost D.

Nedelja, 27.09.2020, 16:00
Delegat: Blečić Vuk
Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Matić David


Dubočica - Trayal

Ponedeljak, 28.09.2020, 16:00
Delegat: Milivojević Miroslav
Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: Nikitović Ivan

Organizacije
Medijski sponzor