Mozzart Bet Super liga Srbije
Prva liga
Sezona 2023/24
Back
Najava kola
Raspored takmičenja
Tabela
Rezultati
Lista strelaca
Klubovi
Back
Dubočica
Grafičar
Inđija
Jedinstvo
Kolubara
Mačva
Metalac
Mladost GAT
Novi Sad 1921
OFK Beograd
OFK Vršac
Radnički NB
Radnički SM
Sloboda
Smederevo 1924
Tekstilac
Vesti
Zajednica
Back
Menadžment
Izvršni odbor
Skupština i Nadzorni odbor
O zajednici
Propisi i dokumenti
Media Kit
Arhiva
Back
Sezona 2022/23
Back
Tabela
Rezultati
Sezona 2021/22
Back
Tabela
Rezultati
Sezona 2020/21
Back
Tabela
Rezultati
Sezona 2019/20
Back
Tabela
Rezultati
Sezona 2018/19
Back
Tabela
Rezultati
Kontakt
Najava
Raspored
Tabela
Rezultati
27.Kolo
29.03.2024 15:00
Jedinstvo
Metalac
Izveštaj
27.Kolo
29.03.2024 15:00
Radnički NB
Sloboda
Izveštaj
27.Kolo
29.03.2024 19:00
Dubočica
Mačva
Izveštaj
27.Kolo
30.03.2024 15:00
Grafičar
Mladost GAT
Izveštaj
27.Kolo
30.03.2024 15:00
Novi Sad 1921
OFK Vršac
Izveštaj
27.Kolo
30.03.2024 15:00
OFK Beograd
Smederevo 1924
Izveštaj
27.Kolo
30.03.2024 15:00
Tekstilac
Radnički SM
Izveštaj
27.Kolo
30.03.2024 17:00
Kolubara
Inđija Toyo Tires
Izveštaj
Rezultati
Tabela
20.10.2018 14:30
12.Kolo
Stadion ''Čika Dača'', Kragujevac
Radnički 1923
TSC
2
2
1 - 2
Info
Video
Postave
Tok meča
21 ZDRAVKOVIĆ Nemanja
1'
3'
05 BRANKOVIĆ Vladimir
4'
02 SVITIĆ Dragan
7'
07 MILISAVLJEVIĆ Miloš
21 ZDRAVKOVIĆ Nemanja
33'
43'
20 PLAVŠIĆ Miloš
19 RATKOVIĆ Andrija
54'
18 MAKSIMOVIĆ Đorđe
54'
21 ZDRAVKOVIĆ Nemanja
55'
65'
07 MILISAVLJEVIĆ Miloš
65'
09 SILAĐI Vladimir
76'
19 ŠINKOVIĆ David
76'
08 MILIĆEVIĆ Dejan
04 MARKIŠIĆ Filip
78'
06 LALIĆ Milan
78'
14 ALEKSIJEVIĆ Uroš
88'
27 ARSENIJEVIĆ Stefan
88'
Dodatne informacije
Delegat
NOVOVIĆ Velibor
Glavni sudija
TOMIĆ Pavle
Pomoćni sudija I
BOŽOVIĆ Goran
Pomoćni sudija II
PETKOVIĆ Miroljub
Četvrti sudija
ŠEGRT Jovan
Poseta
-
Radnički 1923
TSC
Postave
22 RAIČEVIĆ Lazar (G)
04 MARKIŠIĆ Filip
05 ILIĆ Milan
07 TODOROVIĆ Tomislav
11 VUJASIN Mile
13 TODOROVIĆ Aleksa
14 ALEKSIJEVIĆ Uroš
15 PETROVIĆ Lazar
19 RATKOVIĆ Andrija
21 ZDRAVKOVIĆ Nemanja
24 KOVAČEVIĆ Stevan
01 FILIPOVIĆ Nenad (G)
05 BRANKOVIĆ Vladimir
06 TOMANOVIĆ Saša
07 MILISAVLJEVIĆ Miloš
11 GALIĆ Mladen
13 PONJEVIĆ Dajan
16 PINTER Norbert
19 ŠINKOVIĆ David
20 PLAVŠIĆ Miloš
24 BEČELIĆ Srđan
25 ARSENIJEVIĆ Filip
Izmene
01 RUMENIĆ Borivoje (G)
06 LALIĆ Milan
18 MAKSIMOVIĆ Đorđe
20 ĐUROVIĆ Filip
23 ILIĆ Ognjen
26 ZLATOVIĆ Uroš
27 ARSENIJEVIĆ Stefan
23 JORGIĆ Nemanja (G)
02 SVITIĆ Dragan
03 VARGA Boris
08 MILIĆEVIĆ Dejan
09 SILAĐI Vladimir
14 DENKOVIĆ Aleksa
15 LALIĆ Slobodan