PLS 4.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 413

Prva liga 2020/21: 4.Kolo (04.09. - 07.09.2020)


Železničar - Zemun

Petak, 04.09.2020, 16:30
Delegat: Pandurov Branislav
Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš
Drugi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Četvrti sudija: Matić Miroslav


Radnički SM - Radnički 1923

Subota, 05.09.2020, 16:00
Delegat: Gajić Milorad
Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Četvrti sudija: Živanović Miloš


Dubočica- Borac 1926

Subota, 05.09.2020, 16:30
Delegat: Slavković Goran
Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Ćirić Stefan


IMT - Radnički P.

Subota, 05.09.2020, 16:30
Delegat: Kostrešević Novak
Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Pančić Dušan


Grafičar- Kabel

Subota, 05.09.2020, 16:30
Delegat: Bukvić Miroslav
Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Živković Marko 
Četvrti sudija: Trifković Dejan


Jagodina - Loznica

Subota, 05.09.2020, 18:00
Delegat: Mitrović Miloš
Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Četvrti sudija: Jeknić Stefan


Dinamo - Trayal

Nedelja, 06.09.2020, 16:30
Delegat: Panajotović Vidojko
Glavni sudija: Nikitović Ivan
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Četvrti sudija: Tripković Lazar


Sloga - OFK Žarkovo

Nedelja, 06.09.2020, 16:30
Delegat: Savić Tomislav
Glavni sudija: Srećković Marko
Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor


Budućnost D. - Kolubara

Ponedeljak, 07.09.2020, 16:30
Delegat: Babić Ratomir
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Tomić Pavle

Organizacije
Medijski sponzor