PLS 5.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 221

Prva liga 2020/21: 5.Kolo (11.09. - 14.09.2020)


Radnički P. - Dinamo

Petak, 11.09.2020, 16:30
Delegat: Stojiljković Dragan
Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksanda
Četvrti sudija: Nikitović Ivan


OFK Žarkovo - Radnički SM

Subota, 12.09.2020, 16:30
Delegat: Karasi Stanislav
Glavni sudija: Srećković Marko
Prvi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Četvrti sudija: Jeknić Stefan


Radnički 1923 - Grafičar

Subota, 12.09.2020, 16:30
Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Rijavec Nikola
Prvi pomoćni sudija: Delibašić Marko
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Janjuš Predrag


Borac 1926 - Sloga

Subota, 12.09.2020, 19:30
Delegat: Trajanovski Zoran
Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Četvrti sudija: Stefanović Milan


Kabel - IMT

Nedelja, 13.09.2020, 16:30
Delegat: Đerman Dragoslav
Glavni sudija: Tripković Lazar
Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


Loznica - Železničar

Nedelja, 13.09.2020, 16:30
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Glavni sudija: Živanović (M) Miloš
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija 
Četvrti sudija: Petrović Nikola


Zemun - Dubočica

Nedelja, 13.09.2020, 16:30
Delegat: Varagić Željko
Glavni sudija: Ćirić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Pančić Dušan


Kolubara - Jagodina

Ponedeljak, 14.09.2020, 17:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Manojlović Dalibor
Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloš
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Trayal - Budućnost D.

Ponedeljak, 14.09.2020, 19:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Đorđević Nikola

Organizacije
Medijski sponzor