PLS 15.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 314

Prva liga 2020/21: 15.Kolo (13.11. - 16.11.2020)


Jagodina - Radnički P.

Petak, 13.11.2020, 13:00
Delegat: Mladenović Vladan
Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Nikitović Ivan


Dubočica - Grafičar

Subota, 14.11.2020, 13:00
Delegat: Panajotović Vidojko
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Četvrti sudija: Živanović Miloš


Loznica - Borac 1926

Subota, 14.11.2020, 13:00
Delegat: Bakić Hasib
Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Četvrti sudija: Delibašić Marko


Železničar - IMT

Subota, 14.11.2020, 13:00
Delegat: Bukvić Miroslav
Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Đorđević Nikola


Budućnost D. - Kabel

Nedelja, 15.11.2020, 13:00
Delegat: Tomić Vladimir
Glavni sudija: Srećković Marko
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Četvrti sudija: Stefanović Milan


Kolubara - OFK Žarkovo

Nedelja, 15.11.2020, 13:00
Delegat: Stevović Radenko
Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Matić David


Sloga - Radnički SM

Nedelja, 15.11.2020, 13:00
Delegat: Martinović Milan
Glavni sudija: Nikolić Bojan
Prvi pomoćni sudija: Kurčubić  Nenad
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Četvrti sudija: Ilić Pavle


Trayal - Radnički 1923

Nedelja, 15.11.2020, 13:00
Delegat: Savić Tomislav
Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


Zemun - Dinamo

Ponedeljak, 16.11.2020, 13:00
Delegat: Nikolić Nenad
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Beljin Goran
Četvrti sudija: Pančić Dušan

Organizacije
Medijski sponzor