PLS 17.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 291

Prva liga 2020/21: 17.Kolo (28.11. - 30.11.2020)


Budućnost D. - OFK Žarkovo

Subota, 28.11.2020, 13:00
Delegat: Ković Dragan
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran
Drugi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Četvrti sudija: Janjuš Predrag


Dubočica - Radnički P.

Subota, 28.11.2020, 13:00
Delegat: Milošević Blagoje
Glavni sudija: Manojlović Dalibor
Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Drugi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Jagodina - Radnički 1923

Subota, 28.11.2020, 13:00
Delegat: Nikolić Ivan
Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar


Loznica - Dinamo

Subota, 28.11.2020, 13:00
Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Živanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Nikitović Ivan


Železničar - Kabel

Subota, 28.11.2020, 13:00
Delegat: Elezović Radomir
Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan 
Četvrti sudija: Delibašić Marko


Kolubara - Zemun

Nedelja, 29.11.2020, 13:00
Delegat: Stojanović Miroslav
Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Matić David


Radnički SM - Grafičar

Nedelja, 29.11.2020, 13:00
Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Četvrti sudija: Petrović Nikola


Trayal - Borac 1926

Nedelja, 29.11.2020, 13:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Živković Marko
Drugi pomoćni sudija: Pešović Milan
Četvrti sudija: Srećković Marko


Sloga - IMT

Ponedeljak, 30.11.2020, 13:00
Delegat: Šegrt Vladimir
Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Nikolić Danilo

Organizacije
Medijski sponzor