PLS 28.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 349

Prva liga 2020/21: 28.Kolo (17.04. - 19.04.2021)


Kabel - Zemun

Subota, 17.04.2021, 16:00
Delegat: Pandurov Branislav
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan 

Glavni sudija: Vujović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


Radnički 1923 - Borac 1926

Subota, 17.04.2021, 16:00
Delegat: Hadži Đorđević Ivan
Posmatrač Suđenja: Četnik Stevan

Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš
Drugi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Četvrti sudija: Đorđević Nikola 


Radnički P. - Loznica

Subota, 17.04.2021, 16:00
Delegat: Slavković Goran
Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan

Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor


Sloga - Jagodina

Subota, 17.04.2021, 16:00
Delegat: Bukvić Miroslav
Posmatrač Suđenja: Piper Petar

Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan


Dinamo. - OFK Žarkovo

Nedelja, 18.04.2021, 16:00
Delegat: Stojiljković Dragan
Posmatrač Suđenja: Veljović Aleksandar

Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Živković Marko
Četvrti sudija: Ilić Pavle


Dubočica - Železničar

Nedelja, 18.04.2021, 16:00
Delegat: Panajotović Vidojko
Posmatrač Suđenja: Marinković Goran

Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Grafičar - Trayal

Nedelja, 18.04.2021, 16:00
Delegat: Vučinić Nikola
Posmatrač Suđenja: Ćupić Zoran

Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Pančić Dušan


Radnički SM - Budućnost D.

Nedelja, 18.04.2021, 16:00
Delegat: Bakić Hasib
Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava

Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Četvrti sudija: Matić David 


IMT - Kolubara

Ponedeljak, 19.04.2021, 16:00
Delegat: Radaković Miodrag
Posmatrač Suđenja: Šipčić Zoran

Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Jeknić Stefan

Organizacije
Medijski sponzor