PLS 29.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 457

Prva liga 2020/21: 29.Kolo (24.04. - 25.04.2021)


Borac 1926 - OFK Žarkovo

Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Šegrt Vladimir
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan

Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Pančić Dušan


Budućnost D. - Grafičar

Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Elezović Radomir
Posmatrač Suđenja: Živković Saša
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran
Drugi pomoćni sudija: Borović Nikola
Četvrti sudija: Živanović Miloš



Dubočica - Dinamo

Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Trajanovski Zoran
Posmatrač Suđenja: Šijaković Nebojša

Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


Jagodina - Radnički SM

Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Arsić Nebojša
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko

Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Harmat Atila
Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Četvrti sudija: Matić David


Loznica - Kabel

Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Novović Velibor
Posmatrač Suđenja: Milin Jovica

Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: JakovlJević Mladen


Zemun - Radnički 1923

Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Stojanović Miroslav
Posmatrač Suđenja: Đorđević Vukašin

Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Nikitović Ivan


Železničar - Sloga

Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Kostrešević Novak
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko

Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Jeknić Stefan


Trayal - IMT

Nedelja, 25.04.2021, 16:30
Delegat: Martinović Milan
Posmatrač Suđenja: Piper Petar
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Janjuš Predrag



Kolubara - Radnički P.

Nedelja, 25.04.2021, 18:00
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Santrač Dejan

Glavni sudija: Manojlović Dalibor 
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan

Organizacije
Medijski sponzor