PLS 30.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 455

Prva liga 2020/21: 30.Kolo (01.05.2021)


Dinamo - Borac 1926

Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Milivojević Miroslav
Posmatrač Suđenja: Veljović Aleksandar

Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan


Grafičar - Jagodina

Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Ratković Predrag
Posmatrač Suđenja: Stanković Dragomir

Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Beljin Goran
Četvrti sudija: Vasiljević Miloš


IMT - Budućnost D.

Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Babić Ratomir
Posmatrač Suđenja: Santrač Dejan

Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak
Četvrti sudija: Đorđević Nikola


Kabel - Kolubara

Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Zavišin Srđan
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko

Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


OFK Žarkovo - Zemun

Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Karasi Stanislav
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje

Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen


Radnički 1923 - Loznica

Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Milošević Blagoje
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan

Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Četvrti sudija: Janjuš Predrag


Radnički P. - Trayal

Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Nikolić Ivan
Posmatrač Suđenja: Marinković Goran

Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Četvrti sudija: Srećković Marko


Radnički SM - Železničar

Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Baglava Branko
Posmatrač Suđenja: Korajlija Milan

Glavni sudija: Manojlović Dalibor
Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Sloga - Dubočica

Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Savić Tomislav
Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan

Glavni sudija: Živanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Nikitović Ivan

Organizacije
Medijski sponzor