Prva liga 2020/21: 30.Kolo (01.05.2021)
Dinamo - Borac 1926
Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Milivojević Miroslav
Posmatrač Suđenja: Veljović Aleksandar
Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan
Grafičar - Jagodina
Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Ratković Predrag
Posmatrač Suđenja: Stanković Dragomir
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Beljin Goran
Četvrti sudija: Vasiljević Miloš
IMT - Budućnost D.
Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Babić Ratomir
Posmatrač Suđenja: Santrač Dejan
Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak
Četvrti sudija: Đorđević Nikola
Kabel - Kolubara
Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Zavišin Srđan
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Stamenković Ivan
OFK Žarkovo - Zemun
Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Karasi Stanislav
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje
Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen
Radnički 1923 - Loznica
Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Milošević Blagoje
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Četvrti sudija: Janjuš Predrag
Radnički P. - Trayal
Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Nikolić Ivan
Posmatrač Suđenja: Marinković Goran
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Četvrti sudija: Srećković Marko
Radnički SM - Železničar
Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Baglava Branko
Posmatrač Suđenja: Korajlija Milan
Glavni sudija: Manojlović Dalibor
Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Mijajlović Borko
Sloga - Dubočica
Subota, 01.05.2021, 16:00
Delegat: Savić Tomislav
Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan
Glavni sudija: Živanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Nikitović Ivan