PLS 31.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 213

Prva liga 2020/21: 31.Kolo (05.05.2021)


Budućnost D. - Radnički P.

Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Varagić Željko
Posmatrač Suđenja: Četnik Stevan

Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Piper Pavle
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


Dubočica - Radnički SM

Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Anđelković Žarko
Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan

Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Delibašić Marko


Jagodina - IMT

Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Mitrović Miloš
Posmatrač Suđenja: Marušić Svetislav

Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Matić David


Loznica - OFK Žarkovo

Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Ković Dragan
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko

Glavni sudija: Jakovljević Mladen
Prvi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Drugi pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan


Sloga - Dinamo

Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Lojanica Milan
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan

Glavni sudija: Pančić Dušan
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana
Četvrti sudija: Nikolić Danilo


Trayal - Kabel

Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Martinović Milan
Posmatrač Suđenja: Ćupić Zoran

Glavni sudija: Tripković Lazar
Prvi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Zemun - Borac 1926

Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Janković Miodrag
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko

Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Vujović Nikola


Železničar - Grafičar

Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Tomić Dušan
Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava

Glavni sudija: Nikitović Ivan
Prvi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Kolubara - Radnički 1923

Sreda, 05.05.2021, 19:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Posmatrač Suđenja: Šipčić Zoran

Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor

Organizacije
Medijski sponzor