PLS 32.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 464

Prva liga 2020/21: 32.Kolo (09.05. - 10.05.2021)


Borac 1926 - Loznica

Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Posmatrač Suđenja: Marušić Svetislav 

Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Četvrti sudija: Vujović Nikola


Dinamo - Zemun

Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Slavković Goran
Posmatrač Suđenja: Šijaković Nebojša

Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan


Kabel - Budućnost D.

Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Žutić Đorđe
Posmatrač Suđenja: Milin Jovica

Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Delibašić Marko


OFK Žarkovo - Kolubara

Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Rončević Rodoljub
Posmatrač Suđenja: Đorđević Vukašin

Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Živanović (M) Miloš


Radnički 1923 - Trayal

Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Bošković Radenko
Posmatrač Suđenja: Piper Petar

Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Radnički P. - Jagodina

Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Stojiljković Dragan
Posmatrač Suđenja: Veljović Aleksandar

Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana
Četvrti sudija: Pančić Dušan


Radnički SM - Sloga

Nedelja, 09.05.2021, 17:00
Delegat: Gajić Milorad
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan 

Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Jeknić Stefan


IMT - Železničar

Ponedeljak, 10.05.2021, 17:00
Delegat: Marić Momčilo
Posmatrač Suđenja: Živković Saša

Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Grafičar - Dubočica

Ponedeljak, 10.05.2021, 17:00
Delegat: Lukić Časlav
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan

Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Savović Darko
Drugi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Četvrti sudija: Vasiljević Miloš

Organizacije
Medijski sponzor