Prva liga 2020/21: 33.Kolo (14.05. - 15.05.2021)
Trayal - OFK Žarkovo
Petak, 14.05.2021, 17:00
Delegat: Popović Rade
Posmatrač Suđenja: Stanković Dragomir
Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Pančić Dušan
Budućnost D. - Radnički 1923
Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Blečić Vuk
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko
Glavni sudija: Radaković Nikola
Prvi pomoćni sudija: Harmat Atila
Drugi pomoćni sudija: Bilić Svetlana
Četvrti sudija: Mijajlović Borko
Dubočica - IMT
Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Mladenović Vladan
Posmatrač Suđenja: Marinković Goran
Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Vasiljević Miloš
Jagodina - Kabel
Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Stojaković Branko
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko
Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Đorđević Nikola
Kolubara - Borac 1926
Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Četvrti sudija: Živanović Miloš
Loznica - Zemun
Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Tomić Vladimir
Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan
Glavni sudija: Cvetković Jelena
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen
Radnički SM - Dinamo
Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Jovanović Marko
Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar
Sloga - Grafičar
Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Mutavdžić Radisav
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje
Glavni sudija: Miladinovic Dušan
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Četvrti sudija: Nikitović Ivan
Železničar - Radnički P.
Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Braun Robert
Posmatrač Suđenja: Korajlija Milan
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Drugi pomoćni sudija: Nikolić Dragan
Četvrti sudija: Delibašić Marko