PLS 2.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 329

Prva liga 2021/22: 2.Kolo (13.08. - 15.08.2021)


Loznica - Inđija

Petak, 13.08.2021, 17:30
Delegat: Janković Miodrag
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje

Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Četvrti sudija: Đorđević Nikola 


Budućnost D. - Grafičar

Subota, 14.08.2021, 17:30
Delegat: Stevović Radenko
Posmatrač Suđenja: Popović Marko

Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Mladost NS - OFK Bačka

Subota, 14.08.2021, 17:30
Delegat: Nikolić Nenad
Posmatrač Suđenja: Kiš-Čepegi Robert 

Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Drugi pomoćni sudija: Jovčić Jovan
Četvrti sudija: Jeknić Stefan


Radnički SM - Timok 1919

Subota, 14.08.2021, 17:30
Delegat: Radaković Miodrag
Posmatrač Suđenja: Tomičić Nikola

Glavni sudija: Ilić Pavle 
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Živković Marko 
Četvrti sudija: Milenković Miroslav


Železničar - Mačva

Subota, 14.08.2021, 17:30
Delegat: Novović Velibor
Posmatrač Suđenja: Jeremić Milan

Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Milićević Srđan
Četvrti sudija: Filipović Stefan


Rad - Javor-Matis

Subota, 14.08.2021, 20:00
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan 

Glavni sudija: Pančić Dušan
Prvi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Drugi pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Kovačević Igor


IMT - Zlatibor

Nedelja, 15.08.2021, 17:30
Delegat: Bukvić Miroslav
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan

Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Ranisavić Saša


Kabel - OFK Žarkovo

Nedelja, 15.08.2021, 17:30
Delegat: Potočan Dejan
Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava

Glavni sudija: Jakovljević Mladen
Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Tošić Miloš 
Četvrti sudija: Đorđević Nenad 

Organizacije
Medijski sponzor