PLS 6.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 189

Prva liga 2021/22: 6.Kolo (10.09. - 13.09.2021)


Javor-Matis - Mačva

Petak, 10.09.2021, 19:00
Delegat: Mutavdžić Radisav
Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan

Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Tubić Njegoš
Četvrti sudija: Đorđević Nenad


Budućnost D. - IMT

Nedelja, 12.09.2021, 16:30
Delegat: Karasi Stanislav
Posmatrač Suđenja: Jeremić Milan

Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Milenković Miroslav 


Inđija - OFK Žarkovo

Nedelja, 12.09.2021, 16:30
Delegat: Tomić Dušan
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko

Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Četvrti sudija: Pančić Dušan


Kabel - Zlatibor

Nedelja, 12.09.2021, 16:30
Delegat: Nikolić Nenad
Posmatrač Suđenja: Šavija Jovica

Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Živković Marko
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Gnjatović Marko


Loznica - OFK Bačka

Nedelja, 12.09.2021, 16:30
Delegat: Ković Dragan
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje

Glavni sudija: Kovačević Igor
Prvi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen


Rad - Grafičar

Nedelja, 12.09.2021, 16:30
Delegat: Mitrović Miloš
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan

Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Janjuš Predrag


Radnički SM - Mladost NS

Ponedeljak, 13.09.2021, 16:30
Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko

Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Delibašić Marko


Železničar - Timok 1919

Ponedeljak, 13.09.2021, 16:30
Delegat: Todorović Dragan
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko

Glavni sudija: Cvetković Jelena
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Milićević Srđan
Četvrti sudija: Đokić Stefan

Organizacije
Medijski sponzor