PLS 10.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 214

Prva liga 2021/22: 10.Kolo (01.10. - 02.10.2021)


Javor-Matis - Timok 1919

Petak, 01.10.2021, 19:00
Delegat: Popović Rade
Posmatrač Suđenja: Radulović Dragan

Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Vučićević Ivan


Inđija - Zlatibor

Subota, 02.10.2021, 15:00
Delegat: Stevović Radenko
Posmatrač Suđenja: Kiš-Čepegi Robert 

Glavni sudija: Kovačević Igor
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


Kabel - Budućnost D.

Subota, 02.10.2021, 15:00
Delegat: Glođović Vlado
Posmatrač Suđenja: Brdar Ilija

Glavni sudija: Đokić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Gnjatović Marko


Loznica - Mladost NS

Subota, 02.10.2021, 15:00
Delegat: Savić Tomislav
Posmatrač Suđenja: Jeknić Mihailo

Glavni sudija: Milenković Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


OFK Žarkovo - OFK Bačka

Subota, 02.10.2021, 15:00
Delegat: Bošković Radenko
Posmatrač Suđenja: Popović Marko

Glavni sudija: Bikić Nikola
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Đurić ŽelJko
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen


Rad - IMT

Subota, 02.10.2021, 15:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan

Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Četvrti sudija: Gospavić Ivan


Radnički SM - Železničar

Subota, 02.10.2021, 15:00
Delegat: Radaković Miodrag
Posmatrač Suđenja: Krstić Dragan

Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Miletić Miroslav


Mačva - Grafičar

Subota, 02.10.2021, 19:00
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan 

Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Matić Miroslav

Organizacije
Medijski sponzor