PLS 12.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 220

Prva liga 2021/22: 12.Kolo (10.10. - 13.10.2021)


Inđija - IMT

Nedelja, 10.10.2021, 15:00
Delegat: Janković Miodrag
Posmatrač Suđenja: Brdar Ilija

Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Ranisavić Saša


OFK Žarkovo - Timok 1919

Nedelja, 10.10.2021, 15:00
Delegat: Bukvić Miroslav
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan

Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Đurić ŽelJko
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Radnički SM - Kabel

Nedelja, 10.10.2021, 15:00
Delegat: Zavišin Srđan
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko

Glavni sudija: Gnjatović Marko
Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Tošić Miloš
Četvrti sudija: Delibašić Marko


Mačva - Zlatibor

ODLOŽENO
Delegat: 
Posmatrač Suđenja: 

Glavni sudija: 
Prvi pomoćni sudija: 
Drugi pomoćni sudija: 
Četvrti sudija: 


Javor-Matis - Mladost NS

Nedelja, 10.10.2021, 18:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Posmatrač Suđenja: Gavrilović Mile

Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Filipović Stefan


Rad - Budućnost D.

Nedelja, 10.10.2021, 18:00
Delegat: Milošević Blagoje
Posmatrač Suđenja: Popović Marko

Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Četvrti sudija: Kovačević Igor


Loznica - Železničar

Ponedeljak, 11.10.2021, 15:00
Delegat: Kostrešević Novak
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje

Glavni sudija: Vučićević Ivan
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Đorđević Nenad


Grafičar - OFK Bačka

Sreda, 13.10.2021, 15:00
Delegat: Dinić Vladan
Posmatrač Suđenja: Jeremić Milan

Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Đorđević Nikola

Organizacije
Medijski sponzor