Prva liga 2021/22: 13.Kolo (16.10. - 18.10.2021)
Budućnost D. - Javor-Matis
Subota, 16.10.2021, 15:00
Delegat: Babić Ratomir
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen
Mladost NS - Inđija
Subota, 16.10.2021, 15:00
Delegat: Todorović Dragan
Posmatrač Suđenja: Filipović Dejan
Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Gnjatović Marko
Timok 1919 - Mačva
Subota, 16.10.2021, 15:00
Delegat: Panajotović Vidojko
Posmatrač Suđenja: Stojanović Bojan
Glavni sudija: Ranisavić Saša
Prvi pomoćni sudija: Živković Marko
Drugi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Četvrti sudija: Filipović Stefan
Železničar - Rad
Subota, 16.10.2021, 15:00
Delegat: Stojaković Branko
Posmatrač Suđenja: Delević Dejan
Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Jeremić Stefan
Četvrti sudija: Đorđević Nenad
Kabel - Loznica
Nedelja, 17.10.2021, 15:00
Delegat: Varagić Željko
Posmatrač Suđenja: Simić Dragan
Glavni sudija: Kovačević Igor
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Vučićević Ivan
OFK Bačka - Radnički SM
Nedelja, 17.10.2021, 15:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Šavija Jovica
Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Šain Goran
Četvrti sudija: Bikić Nikola
Zlatibor - Grafičar
Nedelja, 17.10.2021, 15:00
Delegat: Jevremović Zvonko
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan
Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar
IMT - OFK Žarkovo
Ponedeljak, 18.10.2021, 15:00Delegat: Pandurov Branislav
Posmatrač Suđenja: Nedić Dejan
Glavni sudija: Milenković Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Jerinić Danilo