PLS 15.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 157

Prva liga 2021/22: 15.Kolo (31.10. - 01.11.2021)


IMT - Grafičar

Nedelja, 31.10.2021, 13:00
Delegat: Elezović Radomir
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan 

Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Kabel - Javor-Matis

Nedelja, 31.10.2021, 13:00
Delegat: Đerman Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Kiš-Čepegi Robert

Glavni sudija: Milenković Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Milićević Srđan
Četvrti sudija: Ranisavić Saša


Timok 1919 - OFK Bačka

Nedelja, 31.10.2021, 13:00
Delegat: Mitrović Miloš
Posmatrač Suđenja: Paunović Igor

Glavni sudija: Vučićević Ivan
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Budućnost D. - OFK Žarkovo

Ponedeljak, 01.11.2021, 13:00
Delegat: Novović Velibor
Posmatrač Suđenja: Jeknić Mihailo

Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Šain Goran
Četvrti sudija: Matić Miroslav


Loznica - Rad

Ponedeljak, 01.11.2021, 13:00
Delegat: Josipović Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje

Glavni sudija: Lukić Aleksandar 
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš 
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Nikitović Ivan


Mladost NS - Mačva

Ponedeljak, 01.11.2021, 13:00
Delegat: Lojanica Milan
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko

Glavni sudija: Kovačević Igor
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Gnjatović Marko


Zlatibor - Radnički SM

Ponedeljak, 01.11.2021, 13:00
Delegat: Trajanovski Zoran
Posmatrač Suđenja: Marušić Svetislav

Glavni sudija: Cvetković Jelena
Prvi pomoćni sudija: Đurić ŽelJko
Drugi pomoćni sudija: Tošić Miloš
Četvrti sudija: Đorđević Nenad


Železničar - Inđija

Ponedeljak, 01.11.2021, 13:00
Delegat: Potočan Dejan
Posmatrač Suđenja: Krstić Dragan

Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Matić David 

Organizacije
Medijski sponzor