PLS 17.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 193

Prva liga 2021/22: 17.Kolo (10.11.2021)


Inđija - Loznica

Sreda, 10.11.2021, 13:00
Delegat: Pešić Ivan
Posmatrač Suđenja: Kiš-Čepegi Robert

Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Milićević Srđan
Četvrti sudija: Bikić Nikola


OFK Žarkovo - Kabel

Sreda, 10.11.2021, 13:00
Delegat: Milisavljević Mikica
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko

Glavni sudija: Nikitović Ivan 
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Živković Marina


Timok 1919 - Radnički SM

Sreda, 10.11.2021, 13:00
Delegat: Arsić Nebojša
Posmatrač Suđenja: Stojanović Bojan

Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Kovačević Igor 


Zlatibor - IMT

Sreda, 10.11.2021, 13:00
Delegat: Zavišin Srđan
Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan

Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Ilić Pavle


Javor-Matis - Rad

Sreda, 10.11.2021, 17:00
Delegat: Anđelković Žarko
Posmatrač Suđenja: Đokić Nenad

Glavni sudija: Matić Miroslav 
Prvi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Tošić Miloš
Četvrti sudija: Milenković Miroslav


Mačva - Železničar

Sreda, 10.11.2021, 17:00
Delegat: Jevremović Zvonko
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko

Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


OFK Bačka - Mladost NS

Sreda, 10.11.2021, 17:00
Delegat: Braun Robert
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko

Glavni sudija: Jakovljević Mladen
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Četvrti sudija: Međedović Jelena


Grafičar - Budućnost D.

ODLOŽENO
Delegat: 
Posmatrač Suđenja: 

Glavni sudija: 
Prvi pomoćni sudija: 
Drugi pomoćni sudija: 
Četvrti sudija: 

Organizacije
Medijski sponzor