PLS 19.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 152

Prva liga 2021/22: 19.Kolo (20.11. - 22.11.2021)


IMT - Radnički SM

Subota, 20.11.2021, 13:00
Delegat: Bukvić Miroslav
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan

Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Tošić Miloš
Četvrti sudija: Tripković Lazar


OFK Žarkovo - Rad

Subota, 20.11.2021, 13:00
Delegat: Milisavljević Mikica
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan

Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Đorđević Nenad


Timok 1919 - Mladost NS

Subota, 20.11.2021, 13:00
Delegat: Slavković Goran
Posmatrač Suđenja: Paunović Igor

Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Zlatibor - Budućnost D.

Subota, 20.11.2021, 13:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Posmatrač Suđenja: Jovanetić Boško

Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Četvrti sudija: Vučićević Ivan


Mačva - Loznica

Subota, 20.11.2021, 17:00
Delegat: Savić Tomislav 
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan

Glavni sudija: Milenković Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Četvrti sudija: Ranisavić Saša


Grafičar - Kabel

Ponedeljak, 22.11.2021, 13:00
Delegat: VasilJević Miloš
Posmatrač Suđenja: Šavija Jovica

Glavni sudija: Cvetković Jelena
Prvi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Milićević Srđan
Četvrti sudija: Janjuš Predrag


Inđija - Javor-Matis

Ponedeljak, 22.11.2021, 13:00
Delegat: Glođović Vlado
Posmatrač Suđenja: Mrakić Dušan

Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Bikić Nikola


OFK Bačka - Železničar

Ponedeljak, 22.11.2021, 13:00
Delegat: Varagić Željko
Posmatrač Suđenja: Pavlović Branko

Glavni sudija: Gnjatović Marko
Prvi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar

Organizacije
Medijski sponzor