PLS 20.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 143

Prva liga 2021/22: 20.Kolo (27.11. - 29.11.2021)


Budućnost D. - Timok 1919

Subota, 27.11.2021, 13:00
Delegat: Pandurov Branislav
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko

Glavni sudija: Ranisavić Saša
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Šain Goran
Četvrti sudija: Jeknić Stefan


Kabel - OFK Bačka

Subota, 27.11.2021, 13:00
Delegat: Ković Dragan
Posmatrač Suđenja: Kiš-Čepegi Robert

Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Đurić ŽelJko
Četvrti sudija: Gnjatović Marko


Loznica - Grafičar

Subota, 27.11.2021, 13:00
Delegat: Lukić Časlav
Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan

Glavni sudija: Vučićević Ivan
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Jeremić Stefan
Četvrti sudija: Nikitović Ivan


Rad - Mačva

Subota, 27.11.2021, 13:00
Delegat: Todorović Dragan
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan

Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Kovačević Igor


Radnički SM - Inđija

Subota, 27.11.2021, 13:00
Delegat: Karasi Stanislav
Posmatrač Suđenja: Tomičić Nikola

Glavni sudija: Jakovljević Mladen 
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Jovčić Jovan
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Železničar - Zlatibor

Nedelja, 28.11.2021, 13:00
Delegat: Beč Jovan
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan 

Glavni sudija: Miletić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Milenković Miroslav


Javor-Matis - OFK Žarkovo

Nedelja, 28.11.2021, 15:00
Delegat: Popović Rade
Posmatrač Suđenja: Jeremić Milan

Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Đorđević Nenad


Mladost NS - IMT

Ponedeljak, 29.11.2021, 13:00
Delegat: Tomić Dušan
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko

Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Živković Marko
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Matić David

Organizacije
Medijski sponzor