PLS 36.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 140

Prva liga 2021/22: 36.Kolo (14.05. - 15.05.2022)
Plej-of


IMT - Železničar

Nedelja, 15.05.2022, 17:00
Delegat: Stojanović Miroslav
Posmatrač Suđenja: Jovanetić Boško

Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Filipović Stefan


Loznica - Inđija

Nedelja, 15.05.2022, 17:00
Delegat: Bošković Radenko
Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan

Glavni sudija: Kovačević Igor
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Borović Nikola 
Četvrti sudija: Vučićević Ivan


OFK Žarkovo - Javor-Matis

Nedelja, 15.05.2022, 17:00
Delegat: Osmajlić Marko
Posmatrač Suđenja: Krstić Dragan

Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš 
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: Ilić Pavle


Radnički SM - Mladost NS

Nedelja, 15.05.2022, 17:00
Delegat: Rončević Rodoljub
Posmatrač Suđenja: Brdar Ilija 

Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Matić David

Prva liga 2021/22: 36.Kolo (14.05. - 15.05.2022)
Plej-aut


Grafičar- Zlatibor

Subota, 14.05.2022, 17:00
Delegat: Trajanovski Zoran
Posmatrač Suđenja: Jovanović Goran

Glavni sudija: Bikić Nikola
Prvi pomoćni sudija: Tomović Bojan 
Drugi pomoćni sudija: Šain Goran
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Kabel - Budućnost D.

Subota, 14.05.2022, 17:00
Delegat: Radaković Miodrag 
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan

Glavni sudija: Jakovljević Mladen
Prvi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Delibašić Marko


OFK Bačka - Mačva

Subota, 14.05.2022, 17:00
Delegat: Lojanica Milan
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko

Glavni sudija: Milenković Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan 
Četvrti sudija: Gnjatović Marko


Rad- Timok 1919

Subota, 14.05.2022, 17:00
Delegat: Stojaković Branko
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan

Glavni sudija: Ranisavić Saša
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Četvrti sudija: Miletić Miroslav

Organizacije
Medijski sponzor