PLS 26.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 185

Prva liga 2020/21: 26.Kolo (07.04. - 08.04.2021)


Dinamo - Radnički 1923

Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Anđelković Žarko
Posmatrač Suđenja: Marinković Goran

Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Živanović (M) Miloš


IMT - Zemun

Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Bošković Radenko
Posmatrač Suđenja: Milin Jovica

Glavni sudija: Vasiljević Miloš
Prvi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Drugi pomoćni sudija: Božović Goran
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar


Kabel - OFK Žarkovo

Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Zavišin Srđan
Posmatrač Suđenja: Živković Saša

Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


Radnički P. - Borac 1926

Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Mitrović Miloš
Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan

Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan


Radnički SM - Kolubara

Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Ratković Predrag
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko

Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Jerinić Danilo


Sloga - Trayal

Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Posmatrač Suđenja: Sandić Zoran

Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Tubić Njegoš
Drugi pomoćni sudija: Živković Marko
Četvrti sudija: Đorđević Nikola


Železničar - Jagodina

Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Žutić Đorđe
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan

Glavni sudija: Nikitović Ivan
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Vujović Nikola


Dubočica - Budućnost D.

Četvrtak, 08.04.2021, 16:00
Delegat: Milivojević Miroslav
Posmatrač Suđenja: Šijaković Nebojša

Glavni sudija: Jakovljević Mladen
Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor


Grafičar - Loznica

Četvrtak, 08.04.2021, 16:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Santrač Dejan

Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Matić David

Organizacije
Medijski sponzor