PLS 1.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 476

Prva liga 2021/22: 1.Kolo (06.08. - 08.08.2021)


Javor-Matis - Loznica

Petak, 06.08.2021, 20:00
Delegat: Milisavljević Mikica
Posmatrač Suđenja: Jeremić Milan

Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Šain Goran
Četvrti sudija: Đorđević Nenad 


Inđija - Kabel

Subota, 07.08.2021, 17:30
Delegat: Tatić Predrag
Posmatrač Suđenja: Brdar Ilija

Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Gnjatović Marko


OFK Žarkovo- Železničar

Subota, 07.08.2021, 17:30
Delegat: Stojanović Miroslav
Posmatrač Suđenja: Šavija Jovica

Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Kovačević Igor


Mačva - Budućnost D.

Subota, 07.08.2021, 20:00
Delegat: Đerman Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan

Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola 
Četvrti sudija: Ranisavić Saša


Rad - Radnički SM

Subota, 07.08.2021, 20:00
Delegat: Simić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko

Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Četvrti sudija: Filipović Stefan 


Grafičar - Mladost NS

Nedelja, 08.08.2021, 17:30
Delegat: Blečić Vuk
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan 

Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Četvrti sudija: Milenković Miroslav


Zlatibor - Timok 1919

Nedelja, 08.08.2021, 17:30
Delegat: Popović Rade
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan

Glavni sudija: Pančić Dušan
Prvi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Đurić Željko
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen


OFK Bačka - IMT

Nedelja, 08.08.2021, 20:00
Delegat: Josipović Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko

Glavni sudija: Tripković Lazar
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Bikić Nikola

Organizacije
Medijski sponzor