PLS 8.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 236

Prva liga 2021/22: 8.Kolo (22.09.2021)


Inđija - Grafičar

Sreda, 22.09.2021, 16:00
Delegat: Potočan Dejan
Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava

Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Kovačević Igor


Kabel - IMT

Sreda, 22.09.2021, 16:00
Delegat: Elezović Radomir
Posmatrač Suđenja: Tomičić Nikola

Glavni sudija: Vučićević Ivan
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: Janjuš Predrag


Loznica - Timok 1919

Sreda, 22.09.2021, 16:00
Delegat: Josipović Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje

Glavni sudija: Gnjatović Marko
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar


OFK Žarkovo - Mačva

Sreda, 22.09.2021, 16:00
Delegat: Novović Velibor
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko

Glavni sudija: Tripković Lazar
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Rad - Zlatibor

Sreda, 22.09.2021, 16:00
Delegat: Trajanovski Zoran
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan 

Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Ilić Pavle


Radnički SM - Budućnost D.

Sreda, 22.09.2021, 16:00
Delegat: Đerman Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan

Glavni sudija: Jakovljević Mladen
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Pančić Dušan


Železničar - Mladost NS

Sreda, 22.09.2021, 16:00
Delegat: Simić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Popović Marko

Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Ranisavić Saša


Javor-Matis - OFK Bačka

Sreda, 22.09.2021, 19:00
Delegat: Anđelković Žarko
Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan

Glavni sudija: Filipović Stefan
Prvi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Četvrti sudija: Miletić Miroslav

Organizacije
Medijski sponzor